حریم خصوصی کاربران


1- ما اطلاعات شخصی شما را برای کسی فاش نخواهیم کرد مگر مواری که بموجب قانون مجبور شویم آنها را در اختیار مراجع قضایی قرار دهیم.
2- اطلاعاتی که هنگام پرداخت آنلاین وارد می کنید فقط برای پیگیری های احتمالی و تسویه حساب ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
3- فودبــرد تحت نظارت و قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود، لذا با هرگونه فعالیت که برخلاف موازین جمهوری اسلامی (مانند توهین به مقدسات، سران و اقوام مختلف ایران و یا بکاربردن الفاظ زشت و خلاف عرف و ...) باشد بشدت برخورد و در صورت تکرار حساب کاربری قفل خواهد شد.
4- فودبــرد مجاز است تا در صورت مشاهده هرگونه پروفایل جعلی که برای خراب کاری یا تست در سیستم ایجاد شده اند را قفل یا حذف نماید.
5- بصورت پیشفرض شما قادر به مشاهده همه پست ها خواهید بود و بمنظور تنظیمات این قسمت می توانید پس از ورود و رفتن به قسمت تنظیمات آنرا مدیریت کنید.
6- بمنظور امنیت بیشتر و جلوگیری از هرگونه مشکل برای کاربران، کلیه اطلاعات شخصی شما فقط برای دوستان قابل مشاهده خواهد بود.
7- حتما دقت کنید که هنگام ثبت نام آدرس ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید زیرا فعالیت های شما از طریق ایمیل بهش ما اطلاعا داده خواهد شد و چنانچه آدرس ایمیل اشتباه باشد ممکن است مشکلاتی برای شما بوجود آورد.
8- بمنظور کارایی بیشتر سایت ، حتما نام شهر خود را در قسمت پروفایل ثبت نمائید.